Анна Замостна

Тренер школи розвитку SPE


Тема: Тайм-менеджмент: жіноча проекція

Тези доповіді:
Ви фізично не встигаєте зробити все що потрібно? Ви самі завалили себе з головою, бо не робите розмежуваннь на суттєві та другорядні справами, гірше того – зволікайте братися саме за те, що має принципове значення.
На цій доповіді ми запропонуємо вам ряд практичних методик і правил, які допоможуть вам: планувати і організовувати роботу протягом дня; фокусувати увагу на найбільш значущих завданнях; не допускати зволікання в справах; досягати більш високих результатів при виконанні завдань будь-якого роду.
Вам вдасться виконувати більше справ, відчувати менше стресу, відчути себе господарем становища і придбати позитивний погляд на все, що відбувається у вашому житті


Про лектора:

Тренер школи розвитку SPE, керівник напрямку “Моделювання стратегій дітей ”. Тренер курсів “Тайм-менеджмент для жінок”, Моделювання стратегій дітейта “Чоловік і жінка: як знайти порозуміння у особистих взаєминах“.
Проводить курси, тренінги і майстер-класи з виховання щасливих і успішних дітей, гармонійних взаємин в сім”ї та тайм-менеджменту для жінок.

back to top