Де жінці брати енергію або як підзаряджати свої батарейки

Помітили, що є успішні люди, які встигають в житті все і навіть трішки більше?

Складається враження, що вони десь беруть додатковий заряд енергії або їхні батарейки ніколи не розряджаються.

Усі ми, часто стикаємося з тим, що не маємо енергії встати з ліжка уранці, або іти кудись після роботи чи активно починати нові проекти. Часто відчуваємо, що всі внутрішні сили покинули нас. Буває?

Ми зібрали найпоширеніші поради успішних людей, де брати енергію і що робити, щоб її примножувати. От що вони рекомендують:

df60f05c89fed2ed8232dcd2a1b67096

Оточення та середовище

Дуже важливо себе оточувати успішними та позитивними людьми. Потрібно навколо вибудовувати оточення за якими ви будете тягнутися, від якого набиратиметеся енергію, знань та мотивації. Також рекомендують до 40 років проводити час із старшим поколінням, а після оточувати себе молоддю. Якщо людина супер успішна, але після спілкування з нею ви чуєте спустошення, варто прибрати її зі свого оточення.

Подорожуйте та цікавтесь іншими культурамиcc26cdff097882927841c675b275aa6f

Після подорожі ми повертаємося трішки іншими. Кожна поїздка додає позитиву, наповнює енергією та дає  феєрверк нових ідеї: як, куди та якими шляхами далі рухатися. Кожна культура має багато особливостей, відмінність мислення та різність поведінки – це дає цілісне уявлення про картину світу. Недарма кажуть: “мисли глобально, дій локально!”.

Позбувайтесь рутину

Якщо ваш кожен день однаковий, ви застрягаєте в рутині. Таким чином програмуєте себе на втому від життя. Потрібно не дозволяти рутині вас затягнути!

Ходіть додому з роботи різними дорогами, їжте різноманітні їжу і  з кожним днем вносьте, щось нове та у ваше життя.

Помічайте красу навколо

faea6d621adb073ded4bbf851ca99c50

Чим більше позитиву ви будете помічати, чим позитивнішими та продуктивнішими будуть ваші думки. Це так просто: подивитися на схід сонця, зауважити красиві квіти на клумбі чи побачити чудернацьку хмаринку в небі. і зовсім скоро, ви помітите, як почнете посміхатися людям і добра і краси ставатиме все більше навколо вас.

Навчайтесь

Ходіть на навчальні події, відвідуйте конференції, фестивалі, саміти, реєструйтесь на курси та вебінари. Світ дуже швидко змінюється. Ще 20 років тому було важко уявити, що телефон зможе вас фотографувати 😉 і що люди будуть знайомитися в інтернеті. Спосіб та темп життя змінився, тому потрібно тримати руку на пульсі нової інформації.

9 червня буде жіночий фестиваль BeWoman, обов’язково відвідайте.

Допомагайте іншим людям

Доброта породжує доброту. Допомагайте людям словом, підтримкою, порадою, коли вас просять. Але робіть це не з принципу жалості, а з принципу милосердя.

Віддавайте енергію

140790827672f3b253fdb2a1ff35e468

Як є кругообіг води у природі, так і є кругообіг енергії. Якщо енергія довго сидить у вас, вона починає застоюватися, потребуватиме виходу. Тому  дайте енергії  перетворитися в інший стан. Виступайте на публіці, займайтеся спортом, малюйте, ідіть грати в аматорський театр – віддавайте енергії.

Так само як і думки, яким треба давати вихід, а не грузити себе ними. Якщо ви довго тримаєте все в собі, можуть початися хвороби, проблеми і з’явиться відчуття енергетичного болота, яке вас затягує. Тому віддавайте та переробляйте енергію.

Ставте собі нові цілі

Кожного разу як ми загоряємося новою ідеєю, у нас з’являється багато енергії та ентузіазму робити, творити та жити :) Ставте маленькі та великі цілі та прямуйте до них.

back to top