Мотивація через спорт або який вид спорту підійде вам

Фізичне тренування, а простіше кажучи заняття спортом – найкращий шлях мотивувати себе.

Вийти на невелику пробіжку, зробити комплекс вправ з ранку, сходити у тренажерний зал або у басейн. Це все одразу починає приводити ваше тіло і ваші думки у порядок. Кожен раз, коли ми займаємося спортом, отримуємо ендорфін – речовина, яка впливає на емоційний стан, роботу головного мозку та захищає організм від стресу.

Крім того, заняття спортом добре впливає на наше тіло, і ми почуваємося впевненіше і виглядаємо краще.

Спорт – це найшвидший спосіб побачити результат нашої роботи. Якщо вдається займатися спортом, то вдасться і все решта :)

Ми підібрали кілька видів спорту, які допоможуть мотивувати вас у інших сферах життя.

 

Біг.
Розумієте, що не досягаєте поставлених цілей або взагалі не вмієте працювати на результат? Почніть бігати. Не дарма, що це улюблений вид спорту американських юристів, брокерів та тих, хто працює у висококонкурентній сфері.

original

Чому? Бо біг – це рух вперед та пристосовуватися до змінного ландшафту. І ще цей вид спорту дуже результатоорінтований: ви легко можете відслідковувати скільки пробігли вчора, сьогодні та скільки маєте пробігти завтра. Хочете більших результатів у житті, беруть участь у марафонах.

 

Йога
Вам не вистачає себе, не чуєте внутрішнього голосу, тоді вам на йогу. Саме там ви відчути все своє тіло та емоції, знайдете умиротворення із собою.

joga

Підійте тим, хто хоче розслабитися, відкрити свою свідомість, креативити та творити. Йогою замається багато топ-менеджерів від яких чекають нових ідей.
Йога – це дуже незвичні та нетипові пози для тіла, що дає можливість вийти за межі звичного.

 

Танці

Якщо відчуваєте зажатість тіла, постійний тиск збоку оточуючих або працюєте у жахливому колективі, прекрасно підійдуть танці. Це дасть вам відчуття розслаблення, грації та пластичність.

6b5aaaa395c9bacd58591374b04b858e

Крім того, ви відчуте сексуальну та творчу свободу. Саме танці дадуть свободу, якої не вистачає у повсякденні. Недарма, усі аристократи займаються танцями.

 

Плавання

Якщо ви перейшли на новий проект чи спеціальність, можете спробувати плавання.

The_Benefits_of_Swimming

Цей вид спорту – це повна зміна простору, що дасть тілу і розуму швидше пристосуватися до нових умов і почувати себе, як риба у воді у новій сфері.

Не дарма кажуть, що саме вода змиває весь негатив, має потужну силу зцілення та несе заряд новою інформацією.

 

Самооборона
Якщо ви відчуваєте страх чи тривогу варто опанувати ази самозахисту. Це додасть впевненості як тілесно так і психологічно. Дисциплінує вас та дасть розуміння власного простору.

46bbd57e1f50d496c10dc2101af283e6

Самооборона стала дуже популярною цього року між голлівудськими акторками, зокрема Кейт Бланшетт, Наталі Портман, Емма Стоун, Різ Уізерспун, Дакота Джонсон, Емма Уотсон, Меріл Стріп, та Міла Куніс.
Займайтесь спортом, мотивуйте себе та будьте щасливі.

back to top