Книги осені

Пропонуємо 5 книг, які приємно і корисно буде почитати цієї осені.
Взагалі, ця пора року з одного боку стимулює нас інтенсивніше включатися у роботу та здобувати нові знання, а з іншого боку віє сентиментальність.

Починаємо :)
f4318348052438a23b261bff8383d963

 

 

Шерил Сендберг “Включайся”

Шерил Сендберґ, операційна директорка Facebook. Раніше була керівницею апарату Міністерства фінансів США, відтак віце-президентка з глобальних продажів компанії Google. Ще до написання свого «феміністичного маніфесту» була однією з найвпливовіших жінок нашого часу й реґулярно потрапляла до рейтинґів журналів «Time», «Forbes», «Fortune» та інших.

Книга, яку пропонємо прочитати в Америці відразу стала національним бестселером.

sendberg

«Включайся!» – це відверта оповідь про помилки та образи, доброту та підтримку, покарання за успіх, «синдром самозванки», труднощі материнства та радості шлюбу.

Читачки і читачі можуть переконатися, що ґендерні упередження ускладнюють існування в офісах Кремнієвої долини так само, як і деінде, а жінки в цілому світі припускаються тих самих помилок. Попри це, авторка адаптує текст «Lean In» для кожної країни, в якій його перекладають, зокрема й для України. Задля цього Сендберґ спільно зі своєю командою вивчає місцеві властивості й статистику, становище жінок і проблеми в їхньому професійному житті.

 
 

Брайан Трейси  “Зроби це зараз”

Брайан Трейсі — професійний лектор, консультант, голова Brian Tracy International, мільйонер, провідний фахівець у сфері особистісного розвитку. На прикладі свого життя доводить, що бути успішним можливо, причому в будь-якій сфері. Головне — навчитися правильно планувати свій час та організувати роботу, концентрувати увагу на найголовніших задачах, прагнути досягти найкращих результатів у всіх справах, визначати пріоритети, не лінуватися та взяти за правило доводити все розпочате до кінця.

 

 

Деніел Гоулман “Емоційний інтелект. Чому він може означати більше, ніж IQ”.

Деніел Гоулман – один з найвідоміших сучасних психологів, науковий журналіст. Більше дванадцяти років був колумністом The New York Times, спеціалізувався на психології і вивченні дії мозку.
Дослідження підтверджують, що високий IQ не гарантує успіх, щастя. Завдяки дослідженням Деніела Гоулман в області психології і нейробіології сформувалося нове розуміння раціонального та емоційного інтелектів, а також їх впливу на наше життя.
Гоулман виділяє п’ять головних складових емоційного інтелекту, пояснює їх вплив на успіх в особистих відносинах, роботі, на фізичний стан.

“Емоційну грамотність” можна розвивати. І чим раніше це зробити, тим ефективніше буде результат. Але зробити це ніколи не пізно. І ви переконаєтеся, наскільки великою є роль емоцій у досягненні успіху в будь-якій сфері життя.
Деніел Гоулман докладно пояснює сутність емоційного інтелекту, розповідає про можливості його виміряти, характеризує відмінності між “звичайним” інтелектом і емоційним. Ви дізнаєтеся, в чому переваги EQ. Автор навчить вас ефективно розвивати і використовувати емоційний інтелект. Долати зневіру, дратівливість, гнів, депресію. Налаштуватися на позитивне сприйняття життя і успіх.

 

 

Остін Джейн “Гордість і упередженість”

Світ творів англійської письменниці Джейн Остен (1775–1817) — світ звичайних чоловіків і жінок. Доволі буденний, розмірений і в той же час не позбавлений драматизму. Тонкий психолог і знавець людського серця, письменниця створила надзвичайно виразні й правдиві образи.

Її герої — живі люди, з усіма їх достоїнствами і недоліками, здатні і на високі почуття, і на великі помилки.

Перше знайомство героїв роману «Гордість і упередженість» багатого аристократа Дарсі та дочки провінційного поміщика Елізабет не обіцяло серйозних почуттів між ними. Дарсі поставився до сім’ї Елізабет зверхньо, з упередженістю, і дівчина відповіла йому так само. Це і стало головною перешкодою у їхніх відносинах. Навіть тоді, коли вони зрозуміли, що не можуть жити один без одного, їм не просто було зламати свою гордість, щоб відкрити серця коханню.

 
 

Элизабет Гилберт  “Істи кохати молитися”

«Їсти, молитися, кохати» – надзвичайно популярна книга, щира розповідь жінки про духовне переродження і позитивні зміни у житті. Автор книги на власному прикладі довела, що навіть після найбільших криз можна не лише відновитися, а й відкрити в собі нові грані, можливості та рівні переживань. Героїня її роману – письменниця Ліз – розчарована у сімейному житті та зневірена в особистому щасті. Жінка втрачає головне: сенс та смак до життя. Аби набратися сил та повернутися до життя, Ліз вирішує подорожувати. На її шляху три країни: Італія, Індонезія та Індія. Там вона вчиться їсти зі смаком, молитися з відкритим серцем та кохати, наче вперше.

back to top